• Opinione për Kolegjin UBT

    Kualiteti dhe dituria e studentėve tė Kolegjit UBT janė nė rritje. Nė nivelin e tė diplomuarėve gati se tė gjithė studentėt janė duke punuar. Ata janė fokusuar mė shumė nė tė mėsuar sesa nė pranimin e njė diplome” thotė profesori Mohamed Bazaz,...

    Lexo më shumë

Lajme